جهان بینی

در تاریک روشن غروب ،تعادل بین انسان و زمین ازموده می شود . خدا سایه و نور را در هم آمیخت تا ببیند آیا زمین شهامت ادامه چرخش را دارد . اگر زمین از تاریکی نهراسد ، شب می گذرد ....و روز بعد خورشید تازه ای طلوع می کند .

دو باره چند روزی هست که کار علی با چالش روبرو شده . معلوم نیست توی شرکت جدید پذیرش شده یا نه ؟

 زندگی برگشته به روزای سخت گذشته . اما فرقش اینه که من تغییر کردم و من دیگه اون مینای قبلی نیستم . من دیگه می تونم توی شرایط سخت هم آرامشم را حفظ کنم .

همه این ها را از همراهی و لطف خدا دارم . 

مرغ پلیکان توی شرایط سخت، وقتی ببینه بچه هاش گرسنه هستند . از گوشت بدنش می کنه و به بچه هاش میده .حالا خدا برای من حکم همون پلیکان را داره . از خودش می گذره و نمی گذاره من سختی بکشم .

خدا واقعا من را صدا زد و دستم را گرفت و از چاهی متعفنی که من با افکارم برای خودم ساخته بودم نجاتم داد .

شرایط سخت و نفس گیر توی زندگی همه ما زیادند . هر کسی به نوبه خود درگیره. من هم مثل بقیه ....

اما دیگه مثل این کرگدن دنیا را از نوک بینی م نمی بینم . اگه یه شاخ زشت جلوی چشمم هست (مشکلات )‌اما چیزای قشنگ هم وجود داره .

 

/ 10 نظر / 14 بازدید
بهروز و فیروز

وبت خيلي جالبه خسته نباشي به وي شاپ،vshop.eshopfa.biz و دي شاپ،dshop.eshopfa.biz ما هم سري بزن عمو موفق باشي

سوگل

چقدر خوبه که ادم در مواجهه با مشکلات مثل تو فکر کنه! خوش به حالت!

قندک بانو

انشالله که کار علی اقا درست میشه[گل] چه باحاله این نقاشیه[نیشخند] [بغل][ماچ]

حسن کچل

همه چیز درست میشه اون وقتا که کار میکردم خوب بود و درامد نسبتا خوبی داشتم یه روز یه اتفاقی افتاد که درامدم کم شد خیلی خیلی کم و من خیلی ناراحت شدم میدونی بابام چی گفت؟ گفت چرا ناراحتی دنیا که به اخر نرسیده اون موقع که درامدت خوب بود نباید فکر میکردی که همیشگی هست الانم که اینجوری شده نباید فکر کنی که همیشگی میمونه زندگی همینه یه روز خوبه مطابق میلت یه روز بده و سختی داره بی پولی داره مریضی داره نباید جا بزنی چیزی نیست که نشه حلش کرد و از پسش بر اومد .... فقط نیاد خودتو ببازی...

هیوا

مینااا من هروقت میام این وبلاگ کلی بهت غبطه میخورم. مطمئنم با این احوال حتما مشکلاتتون حل میشه خیلی خوبیییی

افروز

عزیزم خداوند بهترینها را برات درنظر گرفته به قول قدیما دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نداره

سیمین

چون تو به مرحله بالایی رسیدی مطمئن باش ارتباط خوب تو با خدا باعث میشه تو رو همیشه حمایت و حفاظت کنه یه موضوعی برات بگم تا تاثیر خدا رو تو زندگی مردم بیشتر ببینیم:یکی از فامیلهای مامانم با یه خانمی ازدواج کرد که از همه لحاظ یک بود.زیبا،فوق العاده بااخلاق،مهربون،با ایمان و..هر خوبی ای که تو فکرشو بکنی ولی بنده خدا 20 سال بچه دار نشد به هر دری هم زدند نشد ولی میدونی چی شد الان حامله است بعد 20 سال و من میدونم همش به خاطر صبر و ارتباط و اعتمادش به خدا بود که خدابا مادر کردنش لطفشو در حقش تموم کرد.مطمئنم برای تو هم اینجوریه مطمئنم[قلب]

نیلوفر

حرفات کاملا" درسته . قبول دارم . همه چیز هم نوره هم سایه